Maxton Design zadní křídlo s LED světlem pro Chevrolet Camaro SS Mk6 Facelift, materiál pravý karbon

Maxton Design Carbon Division zadní křídlo s LED světlem pro Chevrolet Camaro SS Mk6 Facelift . Vyrobeno ze 100% Prepreg karbonu za použití těch nejmodernějších technologií a procesů zpracování karbonových vláken.

Na dotaz
Kód: 1108553
Značka: Maxton Design
103 626 Kč
Kategorie: Exteriér
Značka vozu: Chevrolet
Model: Camaro SS
Doplnění spoileru: zadní křídlo s LED světlem
Maxton název: Carbon Spoiler With Internal Brackets Uprights + LED Chevrolet Camaro SS Mk6 Facelift
Povrchová úprava: pravý karbon
Typ produktu: Spoiler
Typ spoileru: střešní spoiler
Typ vozu: Mk6 Facelift [2018-2023]
Kód: CF-CH-CA-6F-SS-WING5-INT-245-P+LED
Poznámka: Brzdové LED světlo ve spoileru nemá homologaci pro běžný provoz.

Carbon Spoiler With Internal Brackets Uprights + LED Chevrolet Camaro SS Mk6 Facelift vyrobený ze 100% Prepreg karbonu.

Karbonové spoilery zvýrazňují sportovní charakter vozu a dodávají mu agresivnější vzhled. Spoilery mají připravené montážní otvory, které usnadňují instalaci a zároveň zamezují nutnosti zasahovat do struktury karbonového dílu, což by mohlo vést k poškození dílu.

Díly vyrobené z karbonových vláken se vyznačují vysokou pevností a nízkou hmotností. Často jsou využívány v profesionálním motorsportu, zejména v oblasti aerodynamiky vozu. Běžně se s karbonovými vlákny setkáváme na různých spoilerech, difuzorech, křídlech a dalších dílech. Všechny karbonové díly Maxton Design Carbon Division jsou vytvrzovány ve vlastním autoklávu výrobce Maxton Design. Vysoká teplota a tlak garantuje vysokou kvalitu zpracování a špičkový povrch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola